EMBEDDED SOFTWARE

We are hiring only for our site in Cheb, Czech Republic!

Vývojář embedded systémů

Jste zapáleným programátorem v C nebo C++? Lákají Vás embedded systémy, nebo toužíte využít své zkušenosti z tohoto odvětví?

Náplň práce

  • Návrh systémové architektury
  • Tvorba technických specifikací
  • Programování a součinnost při testování
  • Integrace vyvinutých komponent do cílového systému
  • Spolupráce v multifunkčním projektovém týmu (strojní i elektro konstrukce, návrh softwaru a testování)
  • Vedení dokumentace k vyvíjenému SW dle mezinárodních i interních standardů společnosti
  • Podpora produktového vývoje
  • Možnost práce na různých, velmi zajímavých projektech

Požadavky

  • VŠ v technické oblasti (ideálně elektronika, informatika apod.)
  • (SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc)
  • Alespoň školní zkušenost s vývojem embedded nebo RTOS systémů
  • Prokazatelná znalost programování v C/C++/C#
  • Základní znalost elektronických obvodů
  • Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou (alespoň pasivní znalost technické angličtiny nutností)
  • Znalost ARM Cortex příp. Atmel výhodou

Nabízíme

  • Rozmanitou práci, možnost seberealizace
  • Možnost vyvíjet špičkové aplikace
  • Neformální, stabilní a přátelské prostředí
  • Platové ohodnocení dle schopností
  • Projektové odměny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup ihned

Zaměstnání cizinců, občanů EU a jiných zemí

Jak mohou dosvědčit naši zaměstnanci z jiných zemí, národnost pro nás není rozhodující kritérium a při vážném zájmu a odpovídající kvalifikaci a motivaci rádi pomůžeme s jednáními na příslušných úřadech.

Kontakt

Všeobecné informace o dvě úrovně výše.