ASSISTENT(IN) DER GESCHÄFTSFÜHRUNG SALES & MARKETING

Vedle běžných asistentských činností pro obchodního ředitele (příprava podkladů, správa dokumentace, zpracování korespondence apod.) budete úzce spolupracovat na realizaci obchodních případů, prezentaci a propagaci firmy. Součástí Vaší práce bude i zapojení do menších firemních projektů a kontakt se zákazníky. Podílet se budete rovněž na stanovení a kontrole smluvních podmínek a zpracování přijatých zakázek.

Náplň práce

  • Korespondence a telefonická komunikace se zákazníky – zde je nutná angličtina a/nebo němčina (alespoň stupeň B2)
  • Evidence a kontrola rámcových smluv
  • Spolupráce na kalkulacích výrobků a cenové politice
  • Zadávání a případné vyjasňování zakázek se zákazníkem
  • Návrhy a vypracování marketingových materiálů (prospekty, ceníky, návody k obsluze, texty webových stránek)
  • Práce v interních informačních systémech
  • Management menších interních projektů

Požadavky

  • Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem (alespoň stupeň B2)
  • SŠ vzdělání, ideálně VŠ v technickém oboru nebo oboru marketing
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Praxe v příbuzné oblasti vítána
  • Zájem o nové technologie a ochota se učit nové věci
  • Analytické a kritické myšlení, iniciativa a schopnost argumentace
  • Příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a přesnost

Nabízíme

  • Pestrou náplň práce s možností seberealizace
  • Neformální, stabilní a přátelské prostředí v rodinné firmě
  • Zajímavé platové ohodnocení dle schopností
  • Možnost profesionálního růstu
  • Projektové odměny
  • Firemní benefity – stravenky, 5 týdenní dovolená, příspěvek na sebevzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup podle domluvy

Kontakt

Veškeré poskytnuté osobní údaje se společnost BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o. zavazuje využívat výhradně za účelem Vašeho pracovního uplatnění v naší společnosti, uchovávat je a chránit je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

We are hiring only for our site in Cheb, Czech Republic!

Všeobecné informace o úroveň výše.