KONSTRUKTION

Wir suchen Mitarbeiter nur für unseren Standort in Cheb, Tschechien!

Elektro-Ing., Konstrukteur, Mechatroniker, Maschinenbau-Ing.

Zeichnen Sie in modernen 3D Werkzeugen wie AutoCAD Inventor, SolidWorks, CATIA? Sind Sie technisch orientiert und haben Gefühl für Details? Würden Sie gerne Projekte leiten?

Náplň práce

  • Spolupráce, popř. samostatná práce na nových projektech
  • Spolupráce na modifikaci stávajících produktů
  • Součinnost při výrobě přípravků, modelů a prototypů
  • Koordinace realizace projektů s výrobou
  • Tvorba, správa a kontrola technické dokumentace
  • Dodržování a studium technických norem a politiky jakosti
  • Poskytování technické podpory

Požadavky

  • Ideálně VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojního zaměření (SŠ vzdělání v případě dostatečné praxe a nadšení pro věc)
  • Pokročilá znalost 3D CAD (optimálně Autodesk Inventor)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Celkově praxe v oboru vítána
  • Zájem o nové technologie a ochota se vzdělávat
  • Analytické a kritické myšlení, iniciativa a schopnost argumentace
  • Zručnost a kreativita
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem značnou výhodou

Nabízíme

  • Rozmanitou práci, možnost seberealizace
  • Možnost konstruovat špičkové produkty
  • Neformální, stabilní a přátelské prostředí
  • Platové ohodnocení dle schopností
  • Projektové odměny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup ihned

Zaměstnání cizinců, občanů EU a jiných zemí

Jak mohou dosvědčit naši zaměstnanci z jiných zemí, národnost pro nás není rozhodující kritérium a při vážném zájmu a odpovídající kvalifikaci a motivaci rádi pomůžeme s jednáními na příslušných úřadech.

Kontakt

Všeobecné informace o úroveň výše.