MANAGEMENT

Head of development (electronics, firmware, software)

Na co se můžete těšit?

Pracujete rád s lidmi? Máte ambice vést menší tým vývojářů? Dorozumíte se anglicky a/nebo německy a komunikace se zákazníky je pro Vás běžná součást pracovního dne? Chtěl byste být součástí týmu firmy již přes 25 let vyvíjející a vyrábějící průmyslovou elektroniku? Chcete pracovat v příjemném rodinném prostředí? Pokud ano, je tato práce vhodná právě pro Vás!

Náplň práce

  • Organizace a řízení oddělení vývoje elektroniky a aplikačního software
  • Vedení a rozvoj týmu elektroinženýrů, programátorů a testerů (10 přímých podřízených)
  • Komunikace s interním i externím zákazníkem, analýza požadavků, prezentace řešení
  • Koordinace činností a řízení zdrojů ve spolupráce s vedoucími projektů
  • Spolupráce na zavádění nových produktů do sériové výroby
  • Sledování a analýza nových trendů
  • Osobní podíl na vývoji

Požadavky

  • VŠ / SŠ vzdělání v nejlépe v oblasti elektroniky (není ale podmínkou)
  • Zkušenosti s vedením vývojového týmu výhodou
  • Pokročilá znalost z oblasti vývoje elektroniky a/nebo aplikačního software
  • Proaktivní jednání a především pozitivní přístup k plnění úkolů
  • Samostatnost a smysl pro týmovou práci
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka

Nabízíme

  • Práce se na nových projektech s využitím moderních technologií
  • Možnosti odborného a jazykového vzdělávání a profesního růstu
  • Pružná pracovní doba s možností občasné práce z domova
  • Výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené (1 týden navíc)
  • Stravenky

Místo výkonu práce: Cheb

V této oblasti v současné době nenabízíme žádné jiné volné místo.

Náš personální tým Vás bude kontaktovat.